Nemokamas dovanos pakavimas 🎁

Tavo odai sakome „nėr už ką“!

Kartais vonios kambaryje nebetelpa puspilnės priemonės. Nes nė viena iš jų tavęs nedžiugina, o viltis atrasti kažką džiuginančio nyksta greičiau nei spragėsiai prieš filmą. Tada gimsta “Odos džiaugsmai”.

Kosmetikos industrijoje įvykdėme demokratinę revoliuciją. Kad gerai pasirūpintum savo oda, tau nebereikės aklai pasitikėti konsultante arba baigti kosmetologijos kursų. Mes apie priemones jau išsiaiškinome viską ir atrinkome tik geriausias. Ir tą viską supylėme į kiekvienos jų aprašymą. O faktus patikrino, patvirtino bei papildė dermatologė. Tegul odos priežiūra tau būna ne skausmas, o džiaugsmas!

Nori dar geriau ir dar greičiau? Atlik nemokamą testą! Atsakyk į keletą paprastų klausimų ir atrinksime tau tinkamiausias priemones. Jei susikursi Odos džiaugsmų paskyrą – šie atsakymai išsisaugos ilgam, o kiti tau tinkantys produktai bus pažymėti maža šypsenėle. 

Kamuoja opūs klausimai? Parašyk mūsų dermatologei! Nors prisijungia ne kasdien, ji nepamirš tau atrašyti ir padės išspręsti odos problemas.

Mūsų komanda:

Dermatologė Ieva

Gyvendama su jautria oda, Ieva žino, ką reiškia problemos. Todėl yra pasiryžusi padėti ir tau!

Ievos dėka tavo veidą pasieks tik geriausios priemonės. Ji pasirūpino, kad mūsų testas išrinktų tai, kas tau padės pasiekti norimų rezultatų. Be to, atsakingai peržiūrėjo ir patikrino kiekvieną produktą, kad vidutiniškos priemonės būtų atmestos ir nepasiektų net tavo ekrano. 

Agnė

Agnė kiekvieną žiemą kentėdavo nuo odos išsausėjimo ir šerpetojimo. Tik po ilgų vakarų domintis odos priežiūra atrado ją džiuginančias priemones. Todėl, norėdama šiuo džiaugsmu pasidalinti su pasauliu, pasiūlė Tadui Odos džiaugsmų idėją. 

Dabar ji rūpinasi, kad Odos džiaugsmai džiugintų tave. Kad būtų ką įsigyti, kad apie mus sužinotum ir kad gerų priemonių ešope tik daugėtų. 

Tadas 

Ilgą laiką Tado nuomonė apie priemones buvo labai paprasta, bet nelabai teisinga: Brangesnis = geresnis. Nors iš tikrųjų dažnai tiesiog būna taip: brangesnis = brangesnis. 

Tadas rūpinasi, kad Odos džiaugsmai egzistuotų ir veiktų. Jis mus programuoja ir stengiasi, kad Lietuvoje būtų bent viena patogi kosmetikos el. parduotuvė!

Ema

Emos odą nuolat kamuoja seborėjinis ir perioralinis dermatitas. Todėl kosmetikos priemonių sudėtis jai itin svarbi.

Ema rūpinasi, kad tavo klausimai būtų atsakyti, o priemonės pasiektų greitai, sklandžiai ir saugiai!