Nemokamas dovanos pakavimas 🎁

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip galiu atsiskaityti už prekes?

Atsiskaitymo būdai mūsų parduotuvėje kol kas yra šie:

  • Elektronine bankininkyste;
  • Kreditinėmis kortelėmis.

Ar galima įsigyti prekių lizingo būdu?

Kol kas tokios galimybės neturime.

Ar siunčiate prekes į užsienį?

Prekes kol kas pristatome tik Lietuvoje. Vis dėlto, jei labai degi noru mūsų priemones kažkam nusiųsti į užsienį, parašyk mums. Pabandysime tau padėti!

Kaip atsiimti prekes iš paštomato?

Kai tik prekė pasieks tavo nurodytą paštomatą, gausi SMS žinutę su kodu. Nuvykus prie pasirinkto paštomato ekrane paspausi „Atsiimti siuntą“ ir tuomet suvesi SMS žinute gautą kodą. Durys automatiškai atsidarys ir galėsi atsiimti savo siuntinį.

Kur ir kaip galėčiau grąžinti internetu pirktas priemones?

Internetu pirktos kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 30 (trisdešimt) dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos. Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų: grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje; prekė turi būti pirkėjo nesugadinta; prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės ir kt.); grąžinama prekė turi būti tos pačios sudėties, kokios buvo pirkėjo gauta - kartu turi būti grąžinamos ir už pirkinį gautos dovanos. Jei prieš tai išvardintos sąlygos yra įvykdytos, užpildyk grąžinimo anketą ir pridėk ją prie grąžinamo siuntinio. Anketą rasi čia. Gavę tavo prašymą, su tavimi susisieksime per 2 darbo dienas ir susiderinsime prekės grąžinimo detales. Gavę prekę ir įsitikinę, kad prekė yra nenaudota, per 3 d.d.grąžinsime pinigus į mokėtojo sąskaitą (arba, jei to padaryti negalima, į sąskaitą, kuri buvo nurodyta grąžinimo formoje).